چاپ لیبل متـال ، امـوال ، کاغذی و برچسب‌های خودرویی 

لیبل ها یا برچسب ها کاربردهای فروانی در صنایعی همچون لوازم خانگی ، مواد غذایی، نوشیدنی، پوشاک، حمل و نقل، صوتی و تصویری، لپتاپ، تبلت و صنایع الکترونیک  دارند.

برچسب یک محصول جزو ابتدایی ترین و مهم ترین قسمت بسته بندی آن می باشد.

 برچسب کالاها شامل اطلاعات مهمی از قبیل: نحوه استفاده، مواد سازنده کالا، هشدارهای سلامتی، برند شرکت و ... می باشد. لیبل روی محصولات از لحاظ جنس و بر اساس کاربرد یا محل استفاده با یکدیگر متفاوت هستند، به عنوان مثال برچسب روی موتور خودروها ، باید در برابر حرارت، روغن و آلودگی مقاومت بالایی داشته باشد یا برعکس برچسب برخی لوازم خانگی مانند برچسب های روی یخچال باید پس از نصب و شروع استفاده به راحتی کنده شود.

برچسب های کاغذی و متال بیشترین موارد استفاده در صنایع مختلف را دارند، هرچند برچسب هایی هستند که برای پلمپ نمودن یا استفاده به عنوان لیبل اموال از آنها استفاده می شود، این برچسب ها با چسبندگی بسیار بالا و چاپ بسیار عالی تولید می شوند.

لیبل های صنعتی معمولا در مدل‌های متال و بصورت مات و براق وجود دارد . چاپ این لیبلها بدون محدودیت در رنگ و طرح و شکل برش بدون هزینه ساخت قالب و به همراه قابلیت درج همزمان شناسه ، بارکد، سریال و سایر اطلاعات متغیر محصول انجام می پذیرد.

در برخی کالاها و محصولات مانند بدنه جاروبرقی در بخش لوازم خانگی یا جعبه بسیاری از قطعات صنعتی، لازم است چاپ بروی خود محصول درج گردد و استفاده از لیبل یا برچسب در این محصولات منتفی می گردد، بخش چاپ صنعتی گروه طراحان پویان با مجهز بودن به دستگاههای مدرن و به روز تولید انواع لیبلهای متال، کاغذی و اموالی و همچنین چاپ صنعتی بروی خود محصول آماده ارائه خدمات به شما می باشد.

جهت ارتباط با ما کلیک کنید.

 

لیبل اموالی

لیبل اموالی

لیبل پلمپ

لیبل پلمپ